Брати Суркіси виграли апеляцію у ПриватБанку на суму 7 млрд гривень

Київський апеляційний суд залишив в силі рішення Печерського районного суду у справі сім’ї Суркісів проти ПриватБанку

Апеляційний суд не змінив початкове рішення судді Підпалого, згідно з яким з державного ПриватБанку стягується 7 млрд грн на користь шести англійських компаній Суркісів.

Апеляція була подана державним виконавцем Мін’юсту, а також ПриватБанком. Рішення не підлягає касаційному оскарженню в Верховному Суді України. Цей же процес розглядається Окружним судом Нікосії (Кіпр).

У лютому Підпалий зобов’язав ПриватБанк повернути цим шести фірмам кошти, які у 2012-2014 роках вони розмістили на рахунках кіпрської філії банку, а також відсотки, які повинні були нараховуватися за умовами депозитних договорів.

У 2016 році Суркіси подали позов проти Національного банку України після націоналізації ПриватБанку, після чого суд зобов’язав ПриватБанк виплатити їм кошти в розмірі 1,05 мільярда гривень, 266,2 тисячі доларів, а також 7,8 тисячі євро.

У 2018 році ПриватБанк виплатив Суркісам понад мільярд гривень, однак в січні 2019 року банк з Міністерством фінансів України оскаржили це рішення у Верховному суді.

Читайте также:   Американська компанія Snap Inc купила стартап AI Factory з офісами в Україні за суму $166 млн 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.