Bugatti представили найдорожчий в світі автомобіль

В рамках Женевського автосалону концерн Bugatti до свого 110-річчя продемонстрував найдорожче своє авто вартістю в 11 млн євро — La Voiture Noire, що в перекладі на українську означає просто “Чорний автомобіль”.

Це не машина, а справжній звір з неймовірним футуристичним дизайном і космічною потужністю. Спорткар Bugatti оснащений 16-циліндровим двигуном об’ємом 8 літрів і потужністю у півтори тисячі кінських сил. Чорний автомобіль розгоняється до сотні усього за 2,5 секунди, а максимальна її швидкість становить 420 км/год.

Для виготовлення кузову La Voiture Noire використовувався чорний карбон з доповненнями з вуглепластику. Не варто і казати, що кожний гвинтик космічного спорткару виготовлений вручну.

«La Voiture Noire — це більше, ніж просто спогад про Atlantic. Ми віддаємо данину давнім традиціям, Франції та творчості Жана Бугатті. У той же час ми переносимо неординарні технології, естетику і екстремальну розкіш в нову епоху» — розповів глава компанії Стефан Вінкельман, маючи на увазі модель 57 SC Atlantic, яка була розроблена Жаном Бугатті в 1930-х роках.

Читайте также:   Nike на вершине продаж среди мировых брендов

Читайте також: TESLA ПОВІДОМИЛА ПРО ПРИЙОМ ПОПЕРЕДНІХ ЗАМОВЛЕНЬ НА MODEL 3

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.