Другий рекорд поспіль: Bitcoin перевищив $8000

Лише вчора ми відзначили, що курс Bitcoin, який останні кілька місяців показує стабільне зростання, перевищив позначку в $ 7500, як уже сьогодні криптовалюті підкорився наступний рубіж в $ 8000.

Позначку $ 8000 біткоїн подолав опівночі 14 травня. Про це свідчать дані сервісу CoinDesk, що відслідковує вартість криптовалюти на різних біржах. Максимальне значення в $ 8353,87 було зафіксовано кілька годин тому, після чого криптовалюта трохи відкотилася назад, але зараз курс знову зростає. У 15.00 за Києвом за одну кріптомонету Bitcoin давали $ 8044,37.

Як завжди, одним курсом з Bitcoin йдуть і всі інші основні криптовалюти.

Галузеві спостерігачі пояснюють нинішнє пожвавлення ринку криптовалют безліччю можливих чинників, серед яких загострення торгової війни між США і Китаєм, тенденція акумуляції криптовалют, скупка криптовалют великими власниками і переважанням попиту над пропозицією (купують частіше, ніж продають), а також інтерес технологічних компаній (за чутками Facebook, готує до запуску власну криптовалюта).

Читайте также:   Глава НБУ звинуватив польський офіс PayPal в навмисному затягуванні запуску платіжної системи в Україні

Читайте також: КУРС BITCOIN ПРОДОВЖУЄ СТАБІЛЬНО ЗРОСТАТИ, ВЗЯТА ПЛАНКА В $7500

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.