Колишній студент “вбив” десятки комп’ютерів у кампусі своєї alma mater

Колишній студент коледжу Сент-Роуз в Олбані, штат Нью-Йорк, визнав себе винним за звинуваченням у тому, що він знищив комп’ютери кампусу на десятки тисяч доларів, використовуючи спеціальний пристрій USB Killer. Це специфічний USB-пристрій призначений для миттєвогоперевантаження і знищення схем комп’ютерів. Про це йдеться в офіційній заяві Міністерства юстиції США, ФБР і Департаменту поліції Олбані.

Колишньому студентові Вішванату Акутхоті тепер загрожує до 10 років в’язниці (до трьох років спостереження після звільнення) і штраф в розмірі до $250 тис. доларів. Зараз йому 27 років. Він був заарештований і взятий під варту в Північній Кароліні 22 лютого, трохи більше тижня після того, як він почав використовувати пристрій USB Killer в різних місцях кампусу коледжу. За свою недовгу «підривну кар’єру» він зумів знищити 66 комп’ютерів. Пристрій з розряду USB Killer дозволяє перевантажити схеми ПК, призначені для захисту від перенапруги. Подібні пристрої можна досить легко купити через інтернет.

Вішванат Акутхота зробив відеозапис того, як він вставляв шкідливий USB-пристрій в комп’ютери. При цьому він вимовляв фразу: «Я збираюся вбити цього хлопця». Тому у правоохоронних органів були необхідні докази свідомого нанесення шкоди, який в цілому обчислюється сумою в $58471. Визнаючи свою провину, він погодився повністю виплатити коледжу цю суму. Журналісти звернулися за коментарями до адміністрації коледжу, але представник навчального закладу сказав, що правоохоронні органи попросили коледж утриматися від коментарів.

Вішванат Акутхота — громадянин Індії, у нього є віза, що дозволяє перебувати на території США. Він отримав ступінь магістра в галузі бізнесу в коледжі Сент-Роуз у 2017 році, а також ступінь в області комп’ютерних інформаційних систем. Вішванат Акутхота не уточнив мотив своїх дій.

Читайте також: КІБЕРПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ ВИКРИЛА МАЙНЕРА КРИПТОВАЛЮТИ З БУКОВИНИ

Читайте также:   Volkswagen решила отправить «на пенсию» одну из самых легендарных своих моделей

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.