Королівська вакансія: Єлизавета II шукає садівника за великі гроші

Для підтримки краси розкішних садів Букінгемського палацу королева Єлизавета шукає нового садівника.

В обов’язки працівника буде входити підтримку в ідеальному стані розкішних садів Букінгемського палацу, які займають 16,2 гектара. Наймачі обіцяють заробітну плату в розмірі € 23 700. Крім цього, працівник має право на харчування і спектр послуг, пов’язаних з відпочинком.

У вимогах значаться пристрасть до садівництва, диплом з ботаніки та успішний досвід роботи з високоякісним ландшафтом і історичним садом. Садівник очолюватиме невелику команду і планувати сезонні роботи в садах. Більш того, успішному кандидату дозволять брати участь у виборі нових рослин і проявляти ініціативу щодо перетворення садових ділянок.

«З першого дня вам буде виділено свою ділянку землі в саду. Ви складете річний план робіт на ньому. Очолюючи невелику команду інших садівників, ви організуєте і розподілите щоденні обов’язки. Частина завдань — догляд за газонами, кущами та квітами — вам буде необхідно виконувати самостійно. Також ви зможете брати участь в плануванні майбутніх садів і вибирати нові рослини. Ми будемо враховувати та заохочувати вашу ініціативу і творчий підхід. І в цілому ви будете пишатися своєю роботою, досягаючи прекрасних результатів у всьому, що ви робите », — йдеться в оголошенні на офіційному сайті королівської сім’ї.

Читайте также:   Самые популярные туристические направления за 2017 год

Нагадаємо, що королева Великобританії проявляє великий інтерес до садів Букінгемського палацу та їх перетворенням. За словами телеведучого Алана Тітчмарша, Єлизавета віддає перевагу простим, ненав’язливим і не дуже екзотичним квітам.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.