Медіа-угода століття: Disney нарешті придбала 21st Century Fox за $71,3 млрд

Компанія Disney сьогодні повідомила про закриття операції з придбання більшої частини активів 21st Century Fox. Злиття медіагігантів завершилось 20 березня 2019 року в 6:02 за київським часом, остаточна сума угоди — $71,3 млрд.

В результаті угоди Disney отримала авторські права на серіальні і кінофраншизи 21st Century Fox, два телеканали і частку онлайн-кінотеатру Hulu. Нижче наводимо точний перелік придбань Disney.

Кіно:

«Люди Ікс»;

«Фантастична четвірка»;

«Дедпул»;

«Аватар»;

«Міцний горішок»;

«Чужий»;

«Хижак»;

«Планета мавп»;

«Один вдома»;

«Доктор Дулітл»;

«Льодовиковий період».

Серіали:

«Сімпсони»;

«Футурама»;

«Фарго»;

«Легіон»;

«Бруклін 9-9»;

«Гріффіни»;

«Американська сімейка»;

«Світлячок»;

«Орвілл»;

«Вітчизна»;

«Американська історія жахів» і «Американська історія злочинів»;

«Секретні матеріали».

Читайте также:   Співак та скрипаль Олександр Рибак став запрошеним гостем у рейтинговому шоу Melodi Grand Prix 2019 (ВІДЕО)

Телеканали і онлайн-кінотеатри:

30% онлайн-кінотеатру Hulu, де в числі інших проектів виходить серіал «Розповідь служниці» — після угоди частка Disney виросте до 60%;

Телеканал National Geographic;

Телеканал FX.

Частина, що залишилася власністью компанії, до якої відносяться мовна мережа Fox і канали Fox News і Fox Sports, за умовами угоди виділена в окрему юридичну особу — Fox Corporation. Ця компанія не приєдналася до Disney і залишилася під управлінням Руперта Мердока — засновника 21st Century Fox.

The Walt Disney Company повідомила про наявність домовленості про покупку 21st Century Fox за $52,4 млрд в кінці 2017 року. Потім, витримавши досить тривалу паузу, про свої плани на 21st Century Fox заявив телекомунікаційний гігант Comcast, зробивши ще більш привабливу пропозицію — $65 млрд «живими» грошима (НЕ акціями). Після цього Disney підвищила ставки, запропонувавши $71,3 млрд. У підсумку Comcast вийшов з протистояння, а акціонери Disney і Fox остаточно затвердили угоду.

Читайте также:   У США зірвали теракт, який готував лейтенант армії

Читайте також: ІСТОРІЮ З ОБМЕЖЕННЯМ ФОП ЗАКРИТО: ІТ-ГАЛУЗІ НІЧОГО НЕ ЗАГРОЖУЄ!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.