Сергій Родлер, фінансист, увійшов в топ-100 «Гордість України: чоловіки»

Сергій Родлер — фінансист, яким пишається Україна

Сергій Родлер — фінансист, один з найбільш авторитетних фахівців з глобальних фінансових ринків, практик і викладач трейдингу. А крім того: керівник онлайн-представництва компанії «Центр Біржових Технологій» та постійний автор-експерт бізнес-глянцю Financoff. Нещодавно, а саме в кінці березня 2019 року, Сергій став одним з фіналістів національного рейтингу видатних чоловіків ТОП 100 «Гордість України. Чоловіки» в номінації «Наука і освіта».

«Піднімаю фінансову грамотність в усьому світі», — Сергій Родлер, фінансист

Ведучий викладач мистецтва торгівлі на фінансових ринках в Україні — це Сергій Родлер, фінансист і аналітик.

Як повідомляла генеральний продюсер рейтингів «Гордість і краса України» Ельвіра Гаврилова, основним завданням проекту стала розкрутка міжнародного іміджу України «Я багато подорожую і, на свій жаль, помічаю, що Україну сприймають не так добре, як мені хотілося б», — зазначила Ельвіра Гаврилова. Продюсер додала, що саме тому основною вимогою для проходження у фінал став вихід кандидатів за рамки національного, їх бажання і прагнення просувати українську ідею в світ. І цьому критерію сповна відповідає Сергій Родлер. Фінансист почав свою кар’єру викладача з роботи в міжнародній школі інвесторів. Розробленої ним торговельної стратегією по вкладеннях в золото користуються тисячі учнів різних національностей.

З осені минулого року Сергій Родлер очолив онлайн-офіс українського ЦБТ і однією з ключових цілей своєї діяльності поставив висновок підрозділу на міжнародний рівень. Сьогодні, багато в чому завдяки своєму керівнику, офіс працює з максимальною віддачею: в ЦБТ-онлайн уже охоче звертаються не тільки українці, а й громадяни інших країн. А найближчим часом курси «ЦБТ Беластіум» через інтернет складуть конкуренцію аналогічним послугам в західній Європі.

Участь в національному рейтингу як нагода для широких міжнародних знайомств

Гала-вечеря в клубі Ministerium після нагородження фіналістів перетворився в міжнародну колаборацію професіоналів

Участь в рейтингу українських чоловіків допоможе в досягненні професійних цілей, впевнений Сергій Родлер. Фінансист зазначив, що на церемонії були присутні високопоставлені чиновники з країн, що його цікавлять. «Пізніше, в неформальній обстановці гала-вечері мені вдалося обговорити з ними перспективи просування українських освітніх програм», — повідомив він кореспонденту Financoff. «Знайомства зав’язані, контакти налагоджені, — додав експерт. — Це набагато приємніше, ніж пам’ятна табличка, хоча вона, безсумнівно, прикрасить мій кабінет».

Якщо ви початківець або досвідчений трейдер, інвестор або просто цікавитеся глобальною фінансовою сферою, заходьте на персональний сайт Сергія Родлера, щоб ознайомитися з прогнозами, аналітикою та думкою експерта, а також записатися на особисту консультацію.

Читайте также:   Кіберполіція України викрила шахраїв, які вкрали 2 млн грн, використовуючи вразливість програми лояльності всеукраїнської мережі супермаркетів

Читайте також: БОГДАН ТЕРЗІ, МАРКЕТОЛОГ, ГЛАВА AMILLIDIUS — ПРО ДРУГИЙ «ТОП-100. ГОРДІСТЬ І КРАСА УКРАЇНИ»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.