Тримайся, Apple: Netflix наростив рекордну кількість передплатників

Стрімінговий сервіс Netflix опублікував звіт за минулий квартал. У світлі невдалого другого кварталу і майбутнього запуску грізних конкурентів Disney + і Apple TV + цей звіт представляє особливий інтерес. Забігаючи вперед, в третьому кварталі Netflix реабілітувався за провальну другу чверть, показавши завидне зростання кількості передплатників, але почнемо з фінансових показників.

Дохід за квартал склав $ 5,2 млрд. Це на 31% більше, ніж в аналогічному кварталі 2018 року. Операційний прибуток в річному вираженні зріс більш ніж удвічі та склав $ 980 млн доларів, чистий — $ 665 млн, що на 65% більше минулорічного показника.

Зрозуміло, що зростання доходу і прибутку обумовлено збільшенням числа платних передплатників. Говорячи конкретніше, за квартал Netflix привернув 6,8 млн осіб (520 тисяч на домашньому ринку США і ще 6,3 мільйона в інших країнах присутності). Це трохи менше прогнозованого компанією значення в 7 мільйонів, але все одно є абсолютним рекордом. І інвестори, звичайно ж, зраділи, таким новинам. Після публікації звітності акції компанії різко злетіли в ціні.

Читайте также:   Зампрокурора и депутат попались на взятке

До слова, зараз база платних передплатників Netflix налічує 158 мільйонів чоловік.

Досягти цих показників Netflix особливо допоміг приголомшливий успіх третього сезону «Дуже дивних справ». Він вийшов 4 липня, встановивши кілька рекордів онлайн-кінотеатру — за чотири дні подивилися понад 40 млн передплатників Netflix, а перші чотири тижні його включили в 64 мільйонах домівок. Серед інших важливих проектів сервіс виділяє драму «Неймовірно», яку почали дивитися 32 мільйони акаунтів, і сімейний фільм «Висока дівчина», який залучив 40 мільйонів користувачів.

Один із секретів популярності Netflix — те, що сервіс витрачає просто величезні гроші на виробництво свіжого і самого різноманітного контенту. Власне, цим сервіс вигідно відрізняється на тлі конкурентів. І на цьоик наголошує глава по контенту Netflix Тед Сарандос. Він зовсім не переживає з приводу запуску Apple TV + і Disney +, відзначаючи, що в порівнянні з аналоговим телебаченням поява двох нових гравців є лише «скромним за силою зустрічним вітром». До слова, в цьому році на створення фільмів, серіалів і шоу Netflix виділила близько $ 15 млрд.

Читайте также:   НКРЕКП трохи знизила “зелені” енерготарифи для приватних домогосподарств

Відзначаючи серед головних прем’єр цього кварталу кримінальну драму Мартіна Скорсезе «Ірландець» і бойовик «Примарну шістку» Майкла Бея, Netflix прогнозує, що в поточному кварталі платних передплатників стане ще на 7,6 млн більше, а за підсумками року сервіс додасть 26,7 млн нових платних передплатників, що трохи менше результату 2018 року (28,6 млн).

Станом на 30 вересня 2019 року компанія мала $ 4,435, млрд у вигляді грошових коштів та їх еквівалентів проти $ 3,794 на рік раніше.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.