У Британії з’явились монети із зображенням групи Queen

Вони стали першими в новій серії «Легенди музики»

У Великобританії випустили пам’ятні монети на честь легендарної рок-групи Queen. Вони стали першими в серії «Легенди музики», яку присвятили відомим музикантам і групам.

— Тепер у нас є перша в історії монета Queen і Queen (Єлизавети II та групи Queen, що англійською «Королева»), — зазначив гітарист групи Браян Мей.

На монеті зображено логотип Queen і відомі кожному шанувальнику групи інструменти учасників колективу: рояль Bechstein, який Фредді Мерк’юрі використовував під час запису і виконання композиції Bohemian Rhapsody, гітара Red Special Брайана Мея, барабан Ludwig Роджера Тейлора і бас-гітара Fender Precision Джона Дикона.

Дизайнер Королівського монетного двору Кріс Фейсі розповів, що він вперше почув композицію Bohemian Rhapsody у фільмі «Світ Уейна», і з того часу став фанатом групи Queen.

Читайте также:   Копия высшего класса: Китайцы построили австрийский Халльштатт!

Монети на честь групи Queen будуть з трьох металів: золота, срібла й звичайні. Останні вийдуть номіналом п’ять фунтів і продаються за ціною 13 фунтів стерлінгів. Золота монета номіналом 100 фунтів — 2 тисячі 20 фунтів стерлінгів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.