У Сенаті закликають Visa і Mastercard відмовитися від Facebook Libra

Законодавці почали активно чинити тиск на учасників Libra Association, міжнародного блокчейн-проекту Facebook, щоб ті переглянули свої наміри.

Минулого тижня стало відомо, що платіжна компанія PayPal відмовилася від участі в проекті. У свою чергу платіжні системи Visa і Mastercard теж переглядають свою участь в проекті, не бажаючи привертати до себе увагу органів-регуляторів. Тепер стало відомо, що американські сенатори звернулися до Visa, Mastercard і Stripe з тим же закликом.

У листі, адресованому керівництву вищеназваних компаній, сенатори-демократи Брайан Шац і Шеррод Браун попереджають про величезні ризики, властивих новому проекту Libra, включаючи «сприяння фінансуванню злочинності та тероризму, дестабілізацію світової фінансової системи». Законодавці попереджають компанії, що вони можуть зіткнутися з посиленням контролю з боку фінансових регуляторів навіть в бізнесі, не пов’язаному з блокчейном, якщо продовжать вступ до асоціації.

Читайте также:   3 золотых правила тайм-менеджмента

Республіканці також скептично ставляться до цього проекту. Сенатор Джош Хоулі назвав Libra «розширенням монополії» Facebook.

Всі три платіжні системи стикаються зі значним тягарем федерального регулювання, в тому числі з боку Федеральної торгової комісії (FTC), Бюро фінансового захисту споживачів США і Міністерства юстиції. Facebook у свою чергу теж стикається зі наростанням уваги з боку цих агентств в основному через проблеми з порушенням конфіденційності, поширенням дезінформації і втручанням у вибори.

Решта членів Libra Association поки залишаються прихильними криптовалютному проекту Facebook, який все ще перебуває на ранній стадії розвитку. Перше офіційне зібрання Libra Association намічено на 14 жовтня, а вже на наступному тижні, 23 жовтня, Марк Цукерберг виступить на зборах Комітету Палати представників США з фінансових послуг, де центральним питанням стануть ризики та переваги Libra.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.