Uber виходить на ринок фінансових послуг з Uber Money

Компанія Uber створює новий підрозділ під назвою Uber Money для керування бізнесом у сфері фінансових послуг, що постійно зростає.

У рамках цього напрямку бізнесу буде надаватися широкий перелік послуг: від пропозицій кредитних і дебетових карт компанії до цифрових гаманців і продуктів, що використовуються водіями для оплати.

Для початку, у водіїв Uber буде поліпшений спосіб миттєвого отримання грошей, які вони заробляють на поїздках. Зазвичай водії або чекають щотижневих платежів, або переводять у готівку гроші за допомогою функції Instant Pay. Тепер водії та інші залучені працівники, такі як кур’єри Uber Eats, матимуть «доступ в реальному часі до своїх заробітків після кожної поїздки через дебетовий рахунок Uber». Фактично, оплату за свої послуги понад 4 мільйонів водіїв і кур’єрів Uber зможуть отримувати відразу ж після кожної поїздки або доставки.

Читайте также:   Bugatti представили найдорожчий в світі автомобіль

Водії в США (і незабаром після цього в інших країнах) можуть підписатися на безкоштовну дебетову карту, прив’язану до рахунку, наданому компанією Green Dot. Uber також пропонує водіям, які підписуються на дебетову карту, повертати частину грошей, витрачених на покупку палива, починаючи з 3% і аж до 6% для водіїв найвищого рівня Uber Pro. Цифровий гаманець почне з’являтися в додатку Uber Driver в найближчі тижні.

В рамках Uber Money компанія також перезапускає свою фірмову кредитну карту, яка була вперше представлена майже 2 роки тому. Щоб стимулювати клієнтів зареєструватися, Uber пропонує більше винагород, в тому числі кешбек в розмірі 5% в Uber Cash від витрат на платформі Uber, включаючи Uber Rides, Uber Eats і Jump. Винагорода також поширюється на послугу Uber Copter.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.