Засновник Amazon знову став найбагатшою людиною у світі

Мільярдер Джефф Безос повернувся на першу сходинку рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes. Глава Amazon напередодні поступився титулом співзасновнику Microsoft Біллу Гейтсу через падіння акцій компанії, але всього за добу відіграв втрати.

Глава і засновник Amazon Джефф Безос знову став найбагатшою людиною світу за версією Forbes. Як випливає з рейтингу Real Time, який оновлюється в режимі реального часу, капітал бізнесмена до 10 ранку за київським часом 26 жовтня складав $ 109,9 млрд. Це на $ 4 млрд більше, ніж у який посів другу сходинку співзасновника Microsoft Білла Гейтса.

Гейтс напередодні випередив Безоса в рейтингу Forbes і посів перше місце. Глава Amazon більше не найбагатший в світі через падіння акцій компанії на 7%. Інвесторам не сподобався квартальний звіт компанії. Вона повідомила, що операційний дохід знизився до $ 3,2 млрд, квартальна чистий прибуток впав до $ 2,1 млрд. Amazon пояснив втрати вкладеннями в сервіс швидкої доставки Amazon Prime. У попередньому кварталі ритейлер вже повідомляв, що витратив на цей проект «трохи більше», ніж планував. Спочатку мова йшла про $ 800 млн. Фінансовий директор Брайан Олсавскі розповів, що в четвертому кварталі Amazon планує витратити $ 1,5 млрд. Американський Forbes припустив, що ці гроші підуть саме на проект доставки протягом одного дня.

Читайте также:   Штрафи за «єврономери»: Кабмін озвучив остаточний вердикт у 2019-му

Стан Безоса скоротився на $ 7 млрд і досягнув $ 103,9 млрд, що і дозволило Гейтсу повернути звання найбагатшої людини світу за версією Forbes. Гейтс займав перший рядок рейтингу чотири роки поспіль до 2018 року і поступився її якраз Безос. Главі Amazon знадобилося лише близько доби, щоб повернутися на вершину рейтингу.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.