Президент України Володимир Зеленський привітав українців з католицьким Різдвом

Редакційна рада журналу “Financoff” приєднується до привітань

Володимир Зеленський привітав жителів України зі святом католицького Різдва, яке відзначається сьогодні, 25 грудня.

— Мільйони людей у ​​всьому світі сьогодні збираються сім’ями, щоб разом провести святвечір і зустріти першу зірку. Вона повідомляє про Різдво Христове. У це світле свято забудемо про чвари. Це вечір згоди та єднання. Кожен з нас хоче, щоб якомога швидше в кожну українську хату прийшов світ. Згадаймо сьогодні, що мир починається з нас, з нашого прийняття один одного, поваги, з нашого вміння любити. — написав Зеленський.

Різдво Христове, яке в цьому році вперше зробили вихідним днем ​​в Україні, є одним з головних церковних свят. Українці відзначають його за юліанським календарем — 7 січня і за григоріанським — 25 грудня. Все частіше ходять розмови про зміну церковного календаря і святкування Різдва тільки в грудні. Глава Православної церкви України Єпіфаній заявляв, що ПЦУ не проти такого кроку, проте підкреслив, що зараз «для цього не час». Водночас в Українській православній церкві заявляють, що залишаться вірними традиції та не планують змінювати календар.

Читайте также:   Співробітниця Google встановила новий рекорд з обчислення числа Пі

Ми, у свою чергу, приєднуємось до привітань. Бажаємо усім миру й добра в кожну оселю. Нехай посмішки не сходять з облич, а бажання, навіть найсміливіші, — обов’язково здійснюються!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.