Валерій Чалий: Дональд Трамп запросив Володимира Зеленського в Вашингтон

Президент США Дональд Трамп запросив главу України Володимира Зеленського в Вашингтон. Передбачається, що переговори двох лідерів відбудуться в найближчі пару місяців. Про це заявив посол України в США Валерій Чалий.

— Президент України отримав запрошення президента США Дональда Трампа, яке має чіткі сигнали. Мені дуже подобається його зміст — про стратегічне партнерство, про те, що президент США і Сполучені Штати підтримують Україну, і яке містить запрошення відвідати Білий дім, — доповів Чалий.

За його словами, терміни проведення зустрічі будуть залежати від проведення парламентських виборів в Україні.

— Ми сподіваємося, що мова йде про відразу після виборів. У нас зараз проходить виборчий процес, і після виборів, сподіваюся, не затягуючи, в серпні — це залежить від графіка президента України, який очевидно має насичену програму — ми будемо мати таку важливу зустріч у Вашингтоні, — додав посол.

Читайте также:   Святослав Вакарчук не підтримуватиме жодного з кандидатів в президенти

Також він додав, що у обох президентів є що запропонувати один одному.

— Втім, всі ці можливості напрацьовані роками, вони не виникли прямо сьогодні. У той же час, прихід нового Президента України дає оптимістичні очікування швидкого просування всіх рішень, які будувалися дуже довго в стратегічне партнерство України і США, — підсумував дипломат.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.