РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ У ТРЕЙДИНГУ

Як і в будь-якому бізнесі, при роботі на фінансових ринках, необхідно зважати на ступінь ризику до отримання прибутку, адже ризикувати $1000, щоб заробити $5 не буде ніхто. Тому прийоми отримання прибутків і збереження капіталу тут діють аналогічно.

НАВІЩО В ТРЕЙДИНГУ ПОТРІБЕН РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ?

Ви біржовий гравець чи трейдер? Мабуть, це найголовніше питання для будь-якого новачка або любителя. Ви повинні чітко вирішити і вибрати між двома стихіями:

  1. Трейдинг приносить вам задоволення. Це про гру і азарт, а також про швидкі гроші і такий же злив рахунку. Крім того, даний випадок стосується різних стратегій з прибутковістю в 1000%.
  2. Торгівля на біржі є способом заробітку на життя. Тут вже треба подумати про ризик-менеджмент і дисципліну, ніякого кайфу в цьому не буде, а межа стабільної прибутковості близько 50-100% річних. Все інше — гра.

ОСНОВНІ СТРАТЕГІЇ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ В ТРЕЙДИНГУ

Консервативна

Читайте также:   Діма Коляденко відправився шукати дівчину своєї мрії на гольф-поле! Прем’єра кліпу «ТУМБАЛА Є»! (ФОТО + ВІДЕО)

Якщо хочете точно не втратити багато грошей і при цьому заробити, то потрібно ризикувати по мінімуму. Консервативна стратегія передбачає такі умови:

— ризик на операцію — 0,5-1%;

— максимальна просадка за місяць — 10%, за рік — 30%;

— приблизний прибуток — 30-60% на рік.

Більшість трейдерів — прихильники саме таких значень, оскільки з роками просто вже не вистачає сил на збитки. В більшості успішних торгових стратегій видно, що в довгостроковій перспективі просадка в 2 рази менша прибутку, звідси і приблизні розрахунки. Збиткова серія за місяць в гірших випадках складе 10 операцій, тобто 10%. Проте, якщо ви так торгуєте вже 3 місяці, то це привід задуматися і вивести гроші до кращих часів.

Оптимальна

Дана стратегія призначена тим, у кого зовсім невеликий депозит, і він хоче трохи підвищити ризики. В цілому таке допускається, але у вас повинні бути сталеві нерви. Ось особливості оптимальної стратегії:

— ризик на угоду — 2-3%;

— максимальна просадка за місяць — 20%, за рік — 60%;

— приблизний прибуток — 60-120% на рік.

Агресивна

Читайте также:   Конкурс ідей #мояідеямоємісто як індикатор проблем. Що болить мешканцям українських міст?

Тут починається тонка грань між азартним гравцем і професійним трейдером. З одного боку, вам потрібно заробити якомога більше, з іншого — не втратити відразу все. У реальному житті агресивні спекулянти довго не живуть.

Ось нюанси:

— ризик на операцію — 5-7%;

— максимальна просадка за місяць і взагалі — 100%, тобто йдемо «Ва-банк»;

— приблизний прибуток — 200-300% і більше.

Не рекомендується торгувати агресивно. Немає і не може бути обставин, що виправдовують такий трейдинг (за винятком конкурсів).

ЯК ВИБРАТИ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ?

Існують різні стилі трейдингу і, в залежності від них, робиться вибір.

Ось кілька особливостей, на які потрібно звернути увагу:

— відсоток прибуткових операцій — наприклад, якщо ви маєте рацію в 90% випадків, то вам немає сенсу ризикувати по 0,5%, але таке буває рідко;

— співвідношення стопа до тейк-профіту;

— частота угод.

Одним із чинників успішної торгівлі на фінансових ринках є постійне спілкування з професіоналами і дотримання їхніх рекомендацій, адже ці люди вже пройшли шлях помилок і можуть допомогти підібрати для Вас стратегію отримання прибутків.

Тож записуйтесь на індивідуальні консультації до  кваліфікованих професіоналів своєї справи, якими є працівники Центру Біржових Технологій, адже вони вже більше 20 років допомагають заробляти клієнтам на фінансових ринках і являються лідерами цієї справи в Україні. Вони допоможуть і вам!

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.