Діма Коляденко зізнався в коханні своїм шанувальницям в новому кліпі «Ти моя половина» (Прем’єра ВІДЕО)

Коли весна ще не повністю прийшла в свої володіння, її вирішив подарувати всім своїм шанувальникам співак і шоумен Дмитро Коляденко! Артист випустив відеокліп на новий україномовний сингл «Ти моя половина», який презентував на День Усіх Закоханих, в якості подарунка всім слухачам і глядачам! Діма вирішив порадувати всіх в березні і подарувати настрій закоханості!

Яскраві образи в кадрі змінюються один за іншим. Стильний і життєрадісний Діма танцює і співає, заряджаючи глядача своєю енергією. У кліп були інтегровані реальні коментарі прихильниць творчості Діми. Режисура та монтаж, слова і музика авторства Олега Жолтікова. Це його дебют у створенні і виробництві відео.

Дивіться онлайн «Ти моя половина»:

Читайте также:   Сольный концерт Валерия Жидкова с новой сольной программой “Обо всем”

— Мені як Артистові приємно, що у мене в команді є такі талановиті люди! Кліп знімався в 3D, і ці ефекти збережені, його можна дивитися без 3D окулярів! У новому відео «Ти моя половина» багато графіки і мене! ) Дивіться і Співайте! І будьте щасливі! — прокоментував свою нову відеороботу Діма Коляденко.

Цю, дійсно, народну пісню закохані можуть співати один одному і таким чином висловлювати свої почуття. Композиція і кліп «Ти моя половина» несуть настрій весни і любові і створені для щирих і чуттєвих зізнань у коханні один одному!

Читайте також: ДІМА КОЛЯДЕНКО ДАРУЄ НОВУ ПІСНЮ «ТИ МОЯ ПОЛОВИНА» ВСІМ ЗАКОХАНИМ! (ПРЕМ’ЄРА)

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.