Марина Одольська виступила на Кіпрі та показала гарну фігуру! (ФОТО)

Марина Одольська розповіла свій жіночий секрет: як поєднати роботу та відпочинок! (ФОТО)

Успішна кар’єра на сцені, світські виходи та вечірки, виховання дітей, хатні клопоти — все це Марина Одольська навчилася майстерно поєднувати, аби не упустити нічого. Ну а коли ж відпочивати? — запитаєте ви. А Марина відповість вам: “На роботі!” і навіть покаже приклад! Так, наприклад, співачка змогла поєднати гастролі на Кіпрі й відпочинок. Одольська була запрошена з концертами до Лімасолу, де провела кілька днів зі своєю командою.

 “Я завжди рада виступати за кордоном, коли публіка змішана. Було багато людей з України, а також з інших країн. Круто, коли люди співають твої пісні й танцюють під них. Енергія живих музикантів та заряд літнього позитиву дуже надихають. Мені було так приємно, що глядачі разом зі мною співали “Твій літак”, “Небо”, “Знаки”, а також круто сприймали прем’єри нових пісень!” — розповіла про свій виступ на Кіпрі Одольська.

Співачка встигла поніжитися на сонці у басейну і на морі. Поруч із Мариною, як і завжди, був її чоловік Євген. Разом вони поїхали на оглядову екскурсію місцевих пам’яток. Історичні місця, прозора вода, теплий пісок — все це надихало артистку! Звісно ж, у подорожі також дегустували молоде вино й смакували морепродуктами.

 “Хочу сказати всім парам, що будь-які бажання в наших руках! І цілком можливо поєднувати роботу з відпочинком, головне — бажання та підтримка обох половинок! Я заздалегідь планувала поїздку і весь наш час, аби встигнути  і нам вдалося! Тому не бійтесь і заздалегідь не відмовляйтесь від задоволення суміщати роботу, відпочинок та родину!” — поділилася своїм жіночим секретом Марина Одольська.

 Співачка опублікувала в соціальних мережах фотографії з відпочинку в купальнику на одному з пляжів Кіпру. На них вона продемонструвала підтягнуту та спортивну фігуру. Прихильники у коментарях миттєво засипали співачку компліментами про її прекрасну фізичну форму, адже у Марини четверо дітей!

Нагадаємо, у червні Марина Одольська презентувала нову пісню “ЗНАКИ” та лірик-відео на неї, де постала в контрастних образах, властивих усім жінкам!

Дивитися онлайн «ЗНАКИ»

 

Читайте также:   В Италии прошло грандиозное подводное party

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.