Oreshki.FM – радіо нового формату

Oreshki.FM

4Oreshki.FM – радіо нового формату

У всьому світі з кожним днем ​​набирає популярність онлайн-радіо, для прослуховування якого необхідний лише доступ в Інтернет. Слухати улюблену музику, цікаві програми та веселих ведучих можна як за допомогою веб-версії радіо, так і скачавши додаток в AppStore або Google Play.

Команда «Деньги плюс» поспілкувалася з шоуменом Олексієм Дубчаком, який разом зі своїм партнером з дуету «Горішки» Романом Юрковським заснував одеське онлайн-радіо Oreshki.FM.

— Олексію, розкажіть, як прийшла ідея з радіо?

Oreshki.FM існують вже близько року, але ідея зародилася набагато раніше. Довгий час нас відвідували думки про якийсь розважально-інформативний формат. Плюс в амплуа ведучих ми часто зустрічаємося з дуже цікавими і талановитими людьми, а в нашій улюбленій Одесі проходить стільки крутих івентів, про які б хотілося розповісти. Загалом, дуже хотілося нести все це в маси. Це і надихнуло нас об’єднати усе в єдине ціле – онлайн-радіо Oreshki.FM.

Читайте также:   Умерла известная Одесситка и режиссер Кира Муратова

Читайте также: Солоха – яскравий образ сучасної української музики

— Ще й назва вже була готова 🙂

Так, тут ми звернулися до витоків, так би мовити. Вирішили задіяти наш сценічний псевдонім. І насправді, люди, які нічого не чули про дует «Горішки», дуже позитивно реагують на назву радіо. А ми і раді.

— Як ви підбираєте музичне наповнення?

Щодня Рома шукає нові композиції, ми слухаємо їх і обговорюємо, підходять вони для ефіру чи ні. Намагаємося знаходити ремікси, тим самим розкриваючи композицію для слухачів з іншого боку.

— Ви згадували інформаційний формат Oreshki.FM. Як ви його реалізуєте?

Ми намагаємося не завантажувати ефір довгою балаканиною і рекламою, але, як ми вже говорили, є багато всього, про що хотілося б розповісти. Тому ми активно ведемо наші соціальні мережі, а саме Інстаграм, Фейсбук і канал у телеграмі. Там ми і ділимося усіма новинами, інформацією про заходи, знайомимо читачів з успішними людьми нашого міста, проводимо конкурси та робимо багато всього іншого.

Читайте также:   На сцене Летнего Театра «Морвокзал» вновь зажгутся звезды 80-ых

— А як ви собі уявляєте слухачів Oreshki.FM?

Це молоді, креативні молоді люди, які люблять хорошу музику, володіють відмінним смаком і почуттям гумору.

— Де і як можна послухати ваше радіо?

Все дуже легко. Можна скористатися веб-версією www.oreshki.FM або завантажити наш додаток в AppStore або Google Play. Воно дуже зручне, та й улюблені треки завжди під рукою.

-Як можна потрапити до вас на інтерв’ю? Ви самі вибираєте гостей?

Ми завжди дуже раді цікавим співрозмовникам і відкриті для всіх. Часто нам пишуть хлопці з подібними запитами, і якщо за графіком у нас немає вже запланованих інтерв’ю, ми з радістю їх запрошуємо.

Читайте также:   Лайма Вайкуле выступит в Южной Пальмире на сцене Летнего Театра “Морвокзал”

-А де і як усе це відбувається?

Найбільша перевага онлайн-радіо – це можливість бути мобільними. Ефірна студія може бути в будь-якому місці, в будь-якій точці світу. Головне – налаштувати технічну частину, мати необхідне обладнання і вуаля – ви в ефірі.

Письмо

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.