В готелі Закарпаття для Періс Хілтон добудовують вертолітний майданчик і паркінг

Роботи в готельно-розважальному комплексі киплять, багато вже готове

Про те, що незабаром на Закарпаття прибуде світська левиця Періс Хілтон — оглядати свою нову нерухомість, курортний комплекс «Деренівська Купіль» в селі Нижнє Солотвино, в низці свят місцеві жителі призабули. Але те, що роботи з підготовки комплексу до продажу такій персоні вже майже завершені, що не вислизнуло від уваги місцевих.

— Її вимоги вже майже виконані. Періс Хілтон побажала, щоб на території комплексу побудували багаторівневу парковку і вертолітний майданчик, — розповідають жителі села Руські Комарівці, до сільради якого належить і Нижнє Солотвино. — Бетон вже залитий, парковку будують — поки незрозуміло, дво- або триповерхову. Біля комплексу й раніше, якщо наплив гостей, не було де машину поставити. А вже після того, як Періс приверне до нього увагу, проблема з нестачею місць тільки посилиться. Напевно, ще з місяць піде на завершення робіт. А може, й більше — свята ж. Але основний фронт вже виконано.

Читайте также:   Пишається вся Україна: Лобановський потрапив у топ 10 кращих тренерів за всю історію футболу

Зараз тутешні жителі розглядають «Деренівську Купіль» як місце, куди обов’язково потрібно буде зайти поколядувати, показати вертеп. Колись це був відомий на всю Європу термальний курорт — завдяки гарячим джерелам і мінеральній воді тут лікували багато хвороб. Оздоровчі санаторії працювали ще при Австро-Угорщині. Продовжують і зараз, але вже з лоском і пафосом. Кажуть — колядники жодного разу ще це місце не обходили, а співробітники комплексу самі зазивають хлопчиків і дівчат, які в різдвяний період колядують великими компаніями.

— І на Хрещення там влаштовують свято, воду освячують, купаємося, — кажуть місцеві. — Всіх пускають — з цим проблем немає. Діти зі шкіл приїжджають на екскурсії, з садків. Та й взагалі, ми перед тамтешніми власниками, як у нас кажуть, «капор долив» — знімаємо капелюха.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.