Автомобіль Tesla Ілона Маска здійснив оборот навколо Сонця

6 лютого 2018 року в рамках першого тестового запуску надважкої ракети Falcon Heavy в напрямку Марса відправили особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster з манекеном на прізвисько Starman. У листопаді минулого року Starman перетнув орбіту Марса, а зараз він завершив свій перший оборот навколо Сонця.

На даний момент, Tesla Roadster вже відлетів від сонця на відстань понад 300 мільйонів кілометрів, а автомобіль пересувається зі швидкістю 0,39 км/с. При цьому стан електромобіля можливо відстежити в режимі реального часу на спеціальному сайті.

За даними все того ж сайту, автомобіль максимально наблизиться до Марса 7 жовтня 2020 року під час другого витка навколо Сонця, а потім почне віддалятися від червоної планети. Автор сайту, американський інженер Бен Пірсон, раніше говорив, що у 2091 році Tesla Roadster пролетить на максимально близькій відстані від Землі. Для охочих відловити електрокар для перепродажу на якомусь аукціоні — це буде ідеальна можливість, якщо до того часу космос не знищить авто. До слова, є прогноз, що Tesla Roadster з Starman ще може повернутися на Землю, правда ймовірність цієї події складає всього 6%.

Читайте также:   Американські дослідники не виявили свідчень того, що гаджети і соцмережі можуть шкодити психіці підлітків

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.