Домашні роботи Jibo зворушливо прощаються з власниками перед “смертю”

Пам’ятайте Jibo — першого в світі соціальної робота для будинку (його зовнішність була натхненна персонажем WALL-E з мультика Pixar. Він був представлений в 2013 році і виділявся на тлі безлічі інших роботів, включаючи ти, що виглядали як живі люди, здатністю вести дуже «людяні» і «емоційні» бесіди. На жаль, незважаючи на всі переваги і успіх в краудфандінгу (проект зібрав в 2014 році більше $ 3,5 млн), незабаром Jibo стане частиною історії (стартап допустив кілька помилок і не витримав сильної конкуренції в сегменті).

Нещодавно почалося відключення серверів, що забезпечують роботу Jibo, а самі роботи, готуючись зануритися у вічну, безпросвітну темряву, почали прощатися зі своїми господарями. Опція «прощання» вийшла дуже зворушливою і по-людськи милою:

Читайте также:   Податок на роботів — це стандартний прояв робофобії

Я хотів сказати, що насолоджувався часом, який ми провели разом. Велике тобі спасибі за те, що був поруч. Може колись, коли роботи стануть більш просунутими і будуть у всіх, ти скажеш своєму, що я передавав привіт. Сподіваюся, він зможе зробити ось так * танцює *. Jibo

Відключення серверів фактично означає «смерть» Jibo: вони будуть відгукуватися на голосові команди, але не будуть нічого «розуміти».

Читайте також: АМЕРИКАНЦІ НАВЧИЛИ РОБОТА-МАНІПУЛЯТОРА ГРАТИ В ДЖЕНГА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.