Ганс Веберг: технологія 5G стане квантовим стрибком порівнюючи з 4G

Ганс Веберг: технологія 5G стане квантовим стрибком порівнюючи з 4G

Глава Verizon Ганс Вестберг в своєму виступі на CES 2019 перерахував переваги 5G і назвав ключові моменти, завдяки яким нова технологія змінить галузі економіки, наблизить Четверту промислову революцію і, зрозуміло, поліпшить якість стільникового зв’язку.

Вестберг переконаний, що 5G змінить життя навколо завдяки таким аспектам:

  • висока пікова швидкість передачі даних;
  • можливість передавати великий обсяг даних в окремо взятому секторі;
  • низька затримка сигналу;
  • висока надійність;
  • підтримка мільйона підключених пристроїв на квадратний кілометр;
  • висока швидкість передачі даних під час руху;
  • висока швидкість розгортання сервісу;
  • низьке споживання енергії.

На підтвердження своїх слів Вестберг запросив на сцену конференц-залу партнерів Verizon: представників The New York Times, Walt Disney Studios, медичну компанію Medivi і операторів дронів Skyward. Кожен з них розповів про те, як 5G трансформує їх бізнес.

Читайте также:   В Tesla нагадали співробітникам про неприпустимість витоків корпоративної інформації. Про це стало відомо в результаті витоку

Зокрема, The New York Times збирається відкрити лабораторію 5G-журналістики, яка трансформує процес збору новин та їх вручення (в числі іншого — за рахунок застосування технологій AR і VR).

Представник Walt Disney Studios заявив, що співпраця з Verizon дозволить співробітникам студії Marvel, Pixar, Disney і Lucasarts збільшити швидкість рендеринга сцен, ефективніше використовувати для зйомок дрони і підвищити загальну продуктивність робочого процесу.

Skyward, дочірнє підприємство Verizon, в свою чергу, має намір завдяки 5G стати першою компанією, яка підключить до єдиної мережі мільйон дронів — їх планують застосовувати для проведення рятувальних операцій. Як стверджується, висока пропускна здатність дозволить сотням БПЛА одночасно досліджувати місцевість в режимі онлайн.

Читайте также:   NASA опублікувало знімок «Поле спадщини Хаббла»

Далі на сцену вийшов Кістофер Морлі з медичної компанії Medivis. Він висловив думку, що 5G уможливить застосування технологій доповненої реальності в ході хірургічних операцій.

«Багато інвазивні процедури сьогодні виконуються так само, як і 30 років тому: наосліп, — зазначив Морлі. — Наприклад, при введенні катетера в ході проведення операції на головному мозку нейрохірург змушений керуватися по пам’яті і на око, в результаті чого в 40 % випадків він банально промахується, викликаючи кровотеча і завдаючи непотрібні страждання пацієнтові».

Фахівець вважає, що 5G здатний виправити ситуацію.

«В даний час хірурги змушені проводити операції, поперемінно поглядаючи то на пацієнта, то на його знімки. Однак, коли у лікарів з’являться бездротові AR-окуляри з низькою затримкою, вони отримають можливість накладати скани пацієнта, взяті з уже існуючих баз даних медичних аналізів, безпосередньо на операційну область. Завдяки цьому медики зможуть безпомилково визначати оптимальне місце для введення катетера », — стверджує Морлі.

Читайте также:   Попит на iPhone в Китаї знизився майже вдвічі

На завершення можливості технології стільникового зв’язку п’ятого покоління продемонстрував баскетболіст команди «Лейкерс» Кайл Кьюзма. Одягнувши окуляри віртуальної реальності, підключені по 5G, він кілька разів закинув м’яч у кошик у відеогрі, «покладаючись не стільки на свої вміння, скільки на низьку затримку сигналу».

Читайте також: ІДЕАЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАНТ: ЯК ЧАТ-БОТИ ДОПОМАГАЮТЬ У РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.