Ганс Веберг: технологія 5G стане квантовим стрибком порівнюючи з 4G

Ганс Веберг: технологія 5G стане квантовим стрибком порівнюючи з 4G

Глава Verizon Ганс Вестберг в своєму виступі на CES 2019 перерахував переваги 5G і назвав ключові моменти, завдяки яким нова технологія змінить галузі економіки, наблизить Четверту промислову революцію і, зрозуміло, поліпшить якість стільникового зв’язку.

Вестберг переконаний, що 5G змінить життя навколо завдяки таким аспектам:

  • висока пікова швидкість передачі даних;
  • можливість передавати великий обсяг даних в окремо взятому секторі;
  • низька затримка сигналу;
  • висока надійність;
  • підтримка мільйона підключених пристроїв на квадратний кілометр;
  • висока швидкість передачі даних під час руху;
  • висока швидкість розгортання сервісу;
  • низьке споживання енергії.

На підтвердження своїх слів Вестберг запросив на сцену конференц-залу партнерів Verizon: представників The New York Times, Walt Disney Studios, медичну компанію Medivi і операторів дронів Skyward. Кожен з них розповів про те, як 5G трансформує їх бізнес.

Читайте также:   Американці навчили робота-маніпулятора грати в Дженга

Зокрема, The New York Times збирається відкрити лабораторію 5G-журналістики, яка трансформує процес збору новин та їх вручення (в числі іншого — за рахунок застосування технологій AR і VR).

Представник Walt Disney Studios заявив, що співпраця з Verizon дозволить співробітникам студії Marvel, Pixar, Disney і Lucasarts збільшити швидкість рендеринга сцен, ефективніше використовувати для зйомок дрони і підвищити загальну продуктивність робочого процесу.

Skyward, дочірнє підприємство Verizon, в свою чергу, має намір завдяки 5G стати першою компанією, яка підключить до єдиної мережі мільйон дронів — їх планують застосовувати для проведення рятувальних операцій. Як стверджується, висока пропускна здатність дозволить сотням БПЛА одночасно досліджувати місцевість в режимі онлайн.

Читайте также:   BMW не пожалеет миллиард евро на новую автомобильную фабрику в Венгрии

Далі на сцену вийшов Кістофер Морлі з медичної компанії Medivis. Він висловив думку, що 5G уможливить застосування технологій доповненої реальності в ході хірургічних операцій.

«Багато інвазивні процедури сьогодні виконуються так само, як і 30 років тому: наосліп, — зазначив Морлі. — Наприклад, при введенні катетера в ході проведення операції на головному мозку нейрохірург змушений керуватися по пам’яті і на око, в результаті чого в 40 % випадків він банально промахується, викликаючи кровотеча і завдаючи непотрібні страждання пацієнтові».

Фахівець вважає, що 5G здатний виправити ситуацію.

«В даний час хірурги змушені проводити операції, поперемінно поглядаючи то на пацієнта, то на його знімки. Однак, коли у лікарів з’являться бездротові AR-окуляри з низькою затримкою, вони отримають можливість накладати скани пацієнта, взяті з уже існуючих баз даних медичних аналізів, безпосередньо на операційну область. Завдяки цьому медики зможуть безпомилково визначати оптимальне місце для введення катетера », — стверджує Морлі.

Читайте также:   Apple знизить ціни на iPhone вдруге за 12 років

На завершення можливості технології стільникового зв’язку п’ятого покоління продемонстрував баскетболіст команди «Лейкерс» Кайл Кьюзма. Одягнувши окуляри віртуальної реальності, підключені по 5G, він кілька разів закинув м’яч у кошик у відеогрі, «покладаючись не стільки на свої вміння, скільки на низьку затримку сигналу».

Читайте також: ІДЕАЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАНТ: ЯК ЧАТ-БОТИ ДОПОМАГАЮТЬ У РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.