GlobalFoundries vs TSMC: під удар попадуть Apple, NVIDIA та Google

Компанія GlobalFoundries подала судові позови проти найбільшого в світі виробника напівпровідникової продукції Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC). У позовах стверджується, що чіпи TSMC порушують патенти GlobalFoundries, отримані в США і Німеччині.

В рамках судового процесу GlobalFoundries намагається заблокувати імпорт процесорів, які, за її словами, залежать від порушених патентів. Якщо буде прийнято рішення про заборону імпорту в США відповідних чіпів, то це торкнеться всіх пристроїв Apple iPhone і iPad, кожного смартфона Google Pixel, кожного графічного процесора NVIDIA та багатьох інших продуктів.

Поки що юридичне протистояння знаходиться на початковій стадії. Однак якщо суди приймуть рішення на користь GlobalFoundries, це може надати величезний вплив на бізнес споживчих технологій. В рамках судових процесів поряд з Apple, Google і NVIDIA, GlobalFoundries також викликає в суд такі компанії, як ASUS, Broadcom, Cisco HiSense, Lenovo, MediaTek, Motorola, OnePlus, Qualcomm і TCL, які також використовують чіпи TSMC для своїх пристроїв.

Читайте также:   Facebook і Twitter видалили понад 780 акаунтів із-за дезинформації

GlobalFoundries стверджує, що TSMC порушує 16 її патентів: 13 в США і ще 3 в Німеччині. На відміну від TSMC, GlobalFoundries не особливо займається побутовою електронікою. Вона випускає деякі чіпи для AMD, яка, зокрема, не включена в цільової список компаній, не дивлячись на той факт, що AMD покладається на TSMC для виробництва своїх новітніх чіпів за нормами 7-нм техпроцесу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.