Google і Huawei згорнули проект розумної колонки через санкції США

У минулому в компаній Huawei та Google були міцні партнерські відносини. Однак, після недавнього внесення Huawei до списку санкцій США, ці відносини постали перед труднощами. Так, компаніям довелося згорнути кілька спільних проектів.

Як повідомляють обізнані джерела, Huawei і Google працювали над створенням розумної колонки, що працює під управлінням Google Assistant. Очікувалося, що компанія представить новинку під час проведення виставки IFA, яка буде проходити в Берліні у вересні цього року. Продавати пристрій планувалося в США і через інтернет. Однак, коли заборона США на доступ Huawei до американських технологій набрав чинності, обом компаніям довелося припинити роботу над цим проектом. Відзначається, що робота над цією розумною колонкою тривала близько року. Крім того, протягом цього періоду компанії також обговорювали можливість забезпечити сумісність смартфонів Huawei з платформою Android Auto.

Читайте также:   ЄС буде штрафувати сайти за екстремістський контент

Однак санкції уряду США ускладнили відносини Huawei з усіма американськими партнерами. Фактично, у недавній заяві говорилося, що Huawei прагнула зменшити свою залежність від американських постачальників в найближчі кілька років, щоб уникнути будь-яких проблем з постачаннями в майбутньому. Згідно з чутками, компанія створила запаси основних компонентів і чіпів ще до оголошення рішення про введення санкцій.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.