Кільце всевладдя: Ощадбанк і Visa випустили гаджет для безконтактних платежів

Поки ПриватБанк пропонує відкласти смартфони та банківські карти, щоб зробити крок у нову епоху з простою і зручною оплатою покупок по обличчю, Ощадбанк пропонує для безконтактних платежів переносний пристрій у вигляді кільця з вбудованим NFC. Кільце від Ощадбанку виготовлено з кераміки та здатне витримати статичний тиск 50-метрового водяного стовпа (водонепроникність 5 атмосфер).

Докладних технічних характеристик Ощадбанк не приводить, але, схоже, ні на що, крім здійснення безконтактних платежів, це кільце не годиться. Можна з великою впевненістю стверджувати, що це те ж саме кільце, яке Visa просувала на літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Точніше, кільце інше, але проект той же. Не змінився навіть дизайн оригінального кільця, розроблений компанією McLear & Co.

Читайте также:   Google і Huawei згорнули проект розумної колонки через санкції США

На відміну від інших носимих пристроїв для здійснення платежів, кільце не має вбудованого акумулятора, так що заряджати його не потрібно. За безпеку тут теж переживати не варто: в кільці зберігається тільки цифровий токен — унікальний ідентифікатор, зіставлений з фактичною інформацією про рахунок, яка залишається недоступною.

На даний момент Ощадбанк пропонує охочим оформити попереднє замовлення і просить за це чудо-кільце чималі 3500 гривень. На вибір є два кольори: чорний і білий. Коли почнуться фактичні продажі, не повідомляється.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.