Microsoft розробила програму для безпечного електронного голосування

У травні цього року Microsoft оголосила про плани зробити процес голосування більш безпечним, ефективним і контрольованим. Спільно з компанією Galois софтверний гігант приступив до розробки програмного забезпечення під назвою ElectionGuard, який тепер доступний на GitHub. Таким чином його може використовувати будь-який постачальник технологій, що потребує надійної системи голосування.

Зрозуміло, апаратне забезпечення, яке використовується при демонстрації роботи даної системи, має велике значення, наприклад, той же планшет Surface і контролер Xbox Adaptive Controller, розроблені для того, щоб зробити процес голосування простою і доступною. Однак ключовим все ж є софт. ElectionGuard використовує гомоморфне шифрування для підрахунку голосів, зберігаючи при цьому дані в зашифрованому вигляді. Система видає користувачам код, який можна ввести на сайті для перевірки голосу.

Читайте также:   Bugatti представили найдорожчий в світі автомобіль

За словами Microsoft, програмне забезпечення ElectionGuard взяли на озброєння всі основні розробники систем голосування: Clear Ballot, Democracy Live і VotingWorks. Компанія стверджує, що працює над декількома пілотними програмами, які «зроблять системи голосування на базі ElectionGuard доступними виборцям на виборах 2020 року або навіть раніше». Немає сумнівів в тому, що до цього часу знадобляться захищені системи голосування, оскільки інші країни, як показує практика, можуть втручатися в цей процес, використовуючи кібератаки. І машини для голосування стануть легкою мішенню.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.