Підкорити космос: Джефф Безос та Ілон Маск допоможуть NASA

На шляху до своєї мети повернутися на Місяць і в перспективі підкорити Марс американське аерокосмічне агентство співпрацює одразу з кількома приватними компаніями. На поточний момент NASA уклала угоди з 13 американськими компаніями в рамках ініціативи Announcement of Collaborative Opportunity. У цьому списку є Blue Origin і SpaceX.

У жовтні 2018 року NASA запропонувала всім претендентам представити свої технології, які вони хотіли б використовувати в рамках даної програми. Відібрані компанії отримають досвід, ресурси і фінансування, а також допоможуть в розвитку і вдосконаленні цих космічних технологій. Blue Origin Джеффрі Безоса, яка уклала з NASA угоду на виконання трьох завдань, займеться розробкою системи для точної та безпечної посадки на Місяць, створить паливні комірки для безперервної роботи посадкового модуля Blue Moon і обігріву під час місячної ночі, яка триває два тижні, а також протестує нові матеріали для ракетних двигунів.

Читайте также:   Apple видалила з китайського App Store гру Plague Inc. про віруси на вимогу влади

Тим часом SpaceX, яка є основним конкурентом Blue Origin, буде працювати над технологією вертикальної посадки великих ракет на поверхню Місяця. До завдань компанії Ілона Маска також входить вивчення питання транспортування ракетного палива і дозаправлення в космосі, а також взаємодія полум’я двигуна з реголітом.

Є компанії, які пропонують видобувати воду на Місяці та перетворювати її в ракетне паливо. У цьому випадку його можна буде зберігати в так званих сховищах у космосі і кораблі завжди зможуть дозаправитися. Але для того, щоб втілити цю ідею в реальність, потрібні автономні космічні апарати, здатні перевозити дуже холодне, а іноді і летюче паливо, що особливо важко зробити в умовах з відсутністю гравітації. NASA вже працює над цим варіантом і навіть протестувала таку можливість на практиці.

Читайте также:   Uber придбала в околицях Піттсбурга земельну ділянку площею 240 га

Крім SpaceX і Blue Origin не менш важливими космічними технологіями займуться і інші компанії. Наприклад, Maxar, що спеціалізується на виробництві супутників зв’язку, займеться тестуванням легких і гнучких сонячних панелей нового покоління і роботів, які будуть збиратися на орбіті. Sierra Nevada буде працювати над поверненням другого ступеня ракети, що ще не вдавалося зробити SpaceX.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.