Помер відомий інформатик, який придумав функції «копіювати-вставити»

Вчений Ларрі Теслер помер у віці 74 років.

Помер відомий американський інформатик Ларрі Теслер, який винайшов швидкі функції для комп’ютера, до яких ми так звикли: «вирізати», «копіювати» і «вставити». Ларрі помер 17 лютого в США у віці 74 років. Про це повідомили в компанії Xerox, де Ларрі раніше працював дослідником.

Теслер закінчив Стенфордський університет за спеціальністю «математика» в 1965 році. Він також придумав слово «браузер». Але його найбільш широко використовуваним внеском було створення функцій вирізати», «копіювати» і «вставити», які він розробив, приєднавшись до дослідницького центру Xerox в Пало-Альто (PARC) в 1973 році.

Теслер встиг попрацювати з Apple у 1980 році, де займався розробкою багатьох продуктів, у тому числі Newton MessagePad і Lisa, попередників Macintosh і одного з перших персональних комп’ютерів, що використовують графічний інтерфейс користувача. Після виходу з Apple в 1997 році він працював у сфері користувальницького досвіду в різних високотехнологічних компаніях, включаючи Amazon, Yahoo! і 23AndMe.

Читайте также:   Tesla придумала, як обіграти провальні випробування броньованого скла пікапа Cybertruck, і при цьому ще й заробити

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.