Sony презентували нові моделі телевізорів з підтримкою 8K і 4K

Sony презентували нові моделі телевізорів з підтримкою 8K і 4K

До виставки CES 2019 компанія Sony підготувала кілька нових моделей телевізорів, що підтримують роздільну здатність 8K і 4K.

Так, великоформатна модель Z9G пропонується у вигляді версій з діагоналлю 98 і 85 дюймів. Для цих пристроїв була розроблена «абсолютно нова» система LED підсвічування. Також повідомляється про використання процесора Picture Processor X1 Ultimate, який дозволяє підвищувати розширення відео. Новинки зможуть відтворювати контент IMAX Enhanced, який почне поширюватися через сервіс Privilege 4K навесні 2019. Разом з тим, заявлена ​​підтримка Netflix Calibrated Mode, протоколів Apple AirPlay 2 і HomeKit. Для великих телевізорів з високою роздільною здатністю передбачено використання чотирьох динаміків: два внизу і два вгорі. У разі використання домашніх багатоканальних акустичних систем, телевізор може виконувати роль центрального каналу передачі звуку.

Читайте также:   Facebook платить по 20 доларів користувачам за шпигунський VPN

Sony також показала нову лінійку 4K OLED телевізорів Master A9G, яка включає моделі з діагоналлю 75, 65 і 55 дюймів. Ці пристрої містять динаміки Acoustic Surface Audio +, інтегровані в дисплей, і теж можуть виконувати роль центрального каналу в акустичних системах. Нова система кріплення до стіни дозволяє розміщувати телевізор ще ближче до вертикальної поверхні, ніж попередні телевізори. В якості розумної платформи використовується Android TV, підтримується віртуальний помічник Google Assistant, в тому числі голосові команди для управління телевізором. Додатково пропонується радіочастотний (а не інфрачервоний) пульт дистанційного керування.

Лінійка телевізорів A8G включає більш доступні моделі. Вони також підтримують дозвіл 4K і виконані на базі технології OLED, але втратили динаміків Acoustic Surface Audio + і можливості підвищення роздільної здатності. В даному випадку використовується вбудована акустика Acoustic Multi-Audio. Ця лінійка включає моделі з діагоналлю екрана 55 і 65 дюймів. Серія телевізорів X950G підтримує дозвіл 4K, але використовує LCD панелі. На вибір користувачів будуть доступні моделі з діагоналлю екрана 85, 75, 65 і 55 дюймів.

Читайте также:   NASA опублікувало знімок «Поле спадщини Хаббла»

Читайте також: ШАНХАЙСЬКИЙ МІСТ, НАДРУКОВАНИЙ НА 3D-ПРИНТЕРІ, Є НАЙДОВШИМ В СВІТІ!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.