Технологічний бум: IBM запустить 53-кубітний квантовий комп’ютер

В наступному місяці повинен з’явитися новий квантовий комп’ютер IBM, який отримає 53 кубіти. Для порівняння, Google має аналогічну систему на 72 кубіти, але компанія не дозволяє будь-кому використовувати її для обчислень. Квантова система IBM, навпаки, буде доступна клієнтам хмарної мережі IBM Q Network.

IBM просуває квантові обчислення в рамках проекту IBM Quantum Experience через хмарний сервіс з 2016 року. Компанія відкриває новий обчислювальний центр в Нью-Йорку, де, крім представленої системи, будуть розташовуватися п’ять 20-кубітних комп’ютерів. У IBM обіцяють збільшити їх кількість до 14 штук до наступного місяця. Інші компанії, які розробляють квантові комп’ютери, такі як Rigetti Computing і D-Wave, також запустили хмарні сервіси. Таким чином, зараз йде серйозна боротьба за демонстрацію переваги в цій області.

Читайте также:   Volvo обмежує швидкість своїх авто до 180 км/год починаючи з 2020 року

Квантова 53-кубітная система IBM володіє новою конструкцією процесора і більш компактними компонентами, які покращують масштабування і знижують ймовірність виникнення помилок. Комп’ютер розроблений таким чином, щоб показувати високу надійність в хмарному середовищі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.