Volkswagen планує трансформувати раритетні авто в електромобілі

Німецький автовиробник Volkswagen спільно з компанією eClassics запропонував власникам класичних VW Beetle трансформувати їх автомобілі в електромобілі, використовуючи агрегати від нового VW e-up!. Батареї інтегрували в підлогу, а компактний електродвигун розмістили на передній осі, так що в e-Beetle з’явився задній багажник.

Зокрема, для модернізації використовується електродвигун потужністю 60 кВт / 82 к.с. і блок батарей місткістю 36,8 кВт⋅год, зібраний з 14 модулів на 2,6 кВт⋅год кожен. При цьому зростаюча потужність зажадала посилення шасі та гальмівної системи. В результаті електромобіль e-Beetle вагою 1280 кг здатний розганятися до 150 км / год, набираючи перші 50 км/год за 4 секунди та перші 80 км/год — за 8 секунд.

Читайте также:   Хакеры атаковали Одесский аэропорт

Запас ходу складає 200 км, при цьому підтримка швидкісних зарядок дозволить додати ще 150 км шляху за годину заряду на станції, який можна витратити на обід або відвідування туристичних місць. Модернізацію проводитимуть сертифіковані фахівці компанії eClassics, які витратили багато часу на вивчення особливостей даного процесу. Про вартість операції даних поки немає.

Представники Volkswagen відзначили, що не планують зупинятися на моделі e-Beetle і незабаром запропонують аналогічну модернізацію власникам класичних моделей Porsche 356 і мінівенів VW Bus. Розглядається можливість використовувати для подібної трансформації модульну платформу VW MEB, що дозволить додатково поліпшити характеристики таких електромобілів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.