W.A.L.T. — прадідусь усіх телефонів Apple

Блогер Сонні Діксон виклав на YouTube відеоролик, на якому зображений працюючий прототип самого першого телефону Apple.

Як повідомляється, концепт W.A.L.T. — Wizzy Active Lifestyle Telephone, або «Чарівний телефон для активного стилю життя» — був придуманий ще в 1993 році, за 14 років до релізу iPhone 1-го покоління. Прилад поєднує в собі можливості комп’ютера, стаціонарного телефону і факсу, має монохромний екран, верхній ряд кнопок для включення гучного зв’язку і інших функцій, а також підтримує введення зі стилуса (правда, з превеликим лагом). Працює W.A.L.T. на операційній системі Mac System 6 — попередниці macOS, яка вийшла в 1988 році.

Як випливає з ролика, на W.A.L.T. встановлена ​​адресна книга, крім того, є можливість створювати замітки, міняти мелодії дзвінка, переглядати карти місцевості і навіть користуватися онлайн-банкінгом. Також апарат оснащений жорстким диском і інтерфейсами VGA і SCSI.

Читайте также:   Uber придбала в околицях Піттсбурга земельну ділянку площею 240 га

За словами Діксона, Apple розробила прототип з компонентів ноутбука PowerBook 100 за участю телефонної компанії BellSouth. Як багато їх було виготовлено, невідомо.

Вперше W.A.L.T. показали відвідувачам виставки-конференції Macworld Boston в 1993 році. У серійне виробництво апарат так і не надійшов. До сьогоднішнього дня «дідусь» iPhone жодного разу не з’являвся на відео.

Читайте також: УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОГЛИ В МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ З CS:GO В ШАНХАЇ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.