Аваков: система відеоконтролю за поліціянтами буде встановлена у всіх підрозділах

Custody Records гарантує безпеку затриманих і поліпшить роботу поліціянтів, вважає міністр

Система цілодобового контролю за поліціянтами Custody Records буде встановлена не тільки в ізоляторах тимчасового утримання, а й у всіх підрозділах поліції. Такі плани озвучив глава МВС Арсен Аваков.

Тотальний відеоконтроль за діяльністю поліціянтів, на думку Арсена Авакова, дозволить уникнути порушення прав затриманих, зможе гарантувати їх безпеку і поліпшить роботу поліції.

— Проєкт передбачає обов’язкову роботу інспектора з дотримання прав людини, ведення електронних баз даних, інструктаж особового складу та контроль за виконанням службових обов’язків.

Проєкт Custody records дозволяє фіксувати всі етапи знаходження громадянина у поліційну дільницю або інше приміщення поліції.

Читайте также:   Instagram обмежив показ публікацій з хештегом #море

— Систему ми плануємо розширити не лише на ІТТ, а й на всі підрозділи поліції. Основне завдання такої системи — гарантування прав і свобод кожної людини, яка звернулася, була запрошена або доставлена в поліційну дільницю, — заявив Аваков.

Система «Custody Records» вже реалізована як пілотний проєкт в декількох ізоляторах тимчасового тримання — в Сарнах, Кропивницькому, Херсоні та Дніпрі. Найближчим часом МВС планує розширити її функціонування не тільки на ІТТ, а й на всі підрозділи поліції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.