Бажаєш побачити світ — австралійський туроператор бере на себе всі витрати

В Австралії запускають масштабний проект, який має вилитись в навколосвітню подорож. Так туристичне агентство Tour Radar зараз займається пошуками двох людей, які не знайомі між собою, щоб відправити їх у довготривалу подорож по всьому світу.

«Прийшов час подати заявку на навколосвітню подорож», — йдеться на офіційному сайті компанії. — Якщо ви спите і бачите себе у головній ролі цього проекту, то наступні питання мають стати в нагоді для майбутнього прослуховування:

— чим ви захоплюєтеся;

— як цей досвід допоможе вам змінити життя;

— чому саме ви заслуговуєте турне по світу;

— як ваші друзі і рідні відреагують на вашу тривалу подорож;

Читайте также:   Нью-Йорк зажег Рождественскую ель

— що вас найбільше хвилює в подорожі.

Туроператор також доповідає, що для завітної перемоги треба виділитися з натовпу. Участь у публічних виставах та флешмобах буде великим плюсом при ухваленні кандидатур.

Головним завданням новоспеченої парочки буде побувати в п’яти місцях на п’яти континентах, не забуваючи при тому розповідати про свої пригоди в соцмережах. Все інше поки ще лишається загадкою і стане справжнім сюрпризом для новобранців.

Пару незнайомців буде супроводжувати професійна знімальна група. Всі витрати на поїздки і проживання покриє турагентство.

Для участі в кастингу треба записати двохвилинне відеозвернення в якому ви розповідаєте, чому ця вакансія повинна дістатися саме вам, а також бажано прикріпити до ролику відповіді на вищевказані питання.

Читайте также:   Верка Сердючка в Одессе уступила мэру и заставила танцевать участника Евровидения (фото)

Читайте також: БЕЗКОШТОВНИЙ СИР: ЯК БРЕНДИ СТИМУЛЮЮТЬ НАС КУПУВАТИ БІЛЬШЕ В НОВОРІЧНІ СВЯТА?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.