У США заявили про обмеження видачі віз вагітним

Правила наберуть чинності 24 січня

Вагітним жінкам отримати візу в США стане складніше. Американський уряд має намір посилити правила видачі дозволів для в’їзду в країну, щоб обмежити так званий «пологовий туризм».

У Держдепі США заявили, що жінки, які прибувають в Штати з метою народити, будуть розглядатися як іноземці, які приїжджають на лікування. Вагітним доведеться довести: вони їдуть на лікування та у них є на нього гроші. Правила набудуть чинності в п’ятницю, 24 січня.

У Штатах вважають, що жінки з інших країн приїжджають, щоб народити — тоді у дитини буде американське громадянство. Президента Дональда Трампа турбує це питання. Він виступав проти цієї практики і погрожував покінчити з нею. Регулювання туристичних віз для вагітних — один із способів вирішити цю проблему. Але тут виникає інша проблема — як офіцери будуть визначати, чи вагітна жінка, і чи може вона отримати відмову від прикордонників на основі підозри в вагітності.

Читайте также:   Новая криптовалюта достигла почти $2700 за один день

Подібна практика «пологового туризму» є законною в Америці. Однак бувають випадки, коли турфірми попадаються на шахрайстві з візами і ухиленні від сплати податків. Вагітні ж часто не приховують, чому їдуть в США — показують підписані контракти з лікарями і лікарнями.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.